Didim İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı iade-i ziyarette bulundu.
Esnaf Odası Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Kuruca’yı, Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik, Oda Sekreteri Ayşe Durmaz ve Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.
Esnafla ilgili bilgi alan Kaymakam Kuruca, Didimli esnafların güncel sorunları başta olmak üzere İlçe ekonomisi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Esnaf Odası Başkanı Erul, ziyarete gelen Kaymakam Kuruca’ya teşekkür etti.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.