Aydın 1. Amatör Küme 4. Grup maçında Didimgücüspor sahasında Söke gençlikspor’u ağırladı.
Didim Sentetik Saha’da oynanan maça Söke Gençlikspor 9 kişiyle maça çıktı. Maçın ilk ilk 30 dakikasında Didimgücüspor zayıf rakibine karşı skoru 3-0 yaptı. Söke ekibinde 3 futbolcu değişik zamanlarda sakatlanarak oyundan çıkmasının ardından sahada 6 futbolcu kalınca maçın orta hakemi maçı, 35. dakikada Didimgücüspor lehine hükmen 3-0 olarak sonuçlandırdı.
Didimgücüsporlu bazı taraftarlar ise Söke ekibine tepki gösterirken, Didimgücüspor hükmen 3-0 sahadan galip ayrıldı.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.