AK Parti Didim İlçe Gençlik Kolları başkanının seçilmesi çalışmaları kapsamında, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Ege Bölge Koordinatörü Taha Kara’nın katılımıyla ilçe binasında mülakat yapıldı.
AK Parti Didim Gençlik Kolları başkanının belirlenmesi amacıyla yapılacak mülakat öncesinde AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Ege Bölge Koordinatörü Taha Kara, Genel Merkez Yeni Seçmen Ege Bölge Koordinatörü Rahmi Can Şeşen ve Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Demir, AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı tarafından ağırlandı. Ziyaretin sonunda İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na aday olan Onur Buzludağ, Damla Erik ve Tuna Özdemir’in mülakatları Genel Merkez yöneticileri tarafından yapıldı.
Süreçle ilgili değerlendirme yapan İlçe Başkanı Maşallah Subaşı “Mülakatımızı tamamladık. Partimize, ilçemize hayırlı, uğurlu olsun inşallah. Teşrifleriyle bizleri onurlandıran Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyemize, Yeni Seçmen Ege Bölge Koordinatörümüze ve İl Gençlik Kolları Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.