Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’ye geçen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında konuk etti. Ziyarette yer alan geçiş sürecinin mimarlarından ve en çok uğraş veren isim olan AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, “Durmadan, duraksamadan millete hizmet için yolumuza devam edeceğiz.” dedi.
Aydın’ın Nazilli ilçesinde Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katıldı. Başkan Özcan’a AK Parti rozetini, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, taktı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleşen rozet takma töreninin ardından AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Başkan Özcan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Erdoğan’ı ziyaret etti. Erdoğan, AK Partili Başkan Kürşat Engin Özcan’ı tebrik ederek, destek sözü verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Özcan’a özel bir kravat armağan etti.
“TALİMATLARINI ALDIK”
Ziyaretle ilgili fotoğraf paylaşan geçiş sürecinin mimarlarından ve en çok uğraş veren isim olan AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, şu ifadeleri kullandı: “AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mehmet Özhaseki, Nazilli Belediye Başkanımız Sn. Kürşat Engin Özcan, Eski CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Ertekin, Belediye Meclis Üyesi Sayın Ali Gölgesiz, Dallıca Muhtarımız Sayın Mustafa Ali Uçar ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettik, talimatlarını aldık. Durmadan, duraksamadan millete hizmet için yolumuza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımıza nazik kabulleri ve ayırdıkları vakit için şükranlarımı sunuyorum.”
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.