24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı.
Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı. Başkan Atabay, okul idarecileri ve öğretmenlere Didim Belediyesi’nde hazırlanan hediyeyi takdim etti. Başkan Atabay’a Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci de eşlik etti. Öğretmenlik mesleğinin kutsallığına vurgu yapan Başkan Atabay, tüm öğretmenlerin gününü kutladı.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.