Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Didim Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) Didim Halk Eğitim Merkezi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi
Öğretim Görevlisi Aytekin Kalkan koordinatörlüğünde yürütülen ‘Gönüllülük Çalışmaları Dersi’ kapsamında gerçekleşen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine 140 öğrenci katıldı. Eğitim sonunda katılım gösteren öğrenciler sertifika almaya hak kazandı.
DİDİM HABERLERİ
17 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.