Didim Şoförler Odası Başkanı Savaş Cengiz, Yönetim Kurulu Üyeleri Özer Çınar, Ekrem Pektaş ve Hasan Emen ile Genel Sekreter Ediz Verdioğlu, Ticaret Odasına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Cengiz, Ticaret Odası yönetimini tebrik ederek, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Şoförler Odası yönetimini Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla, Yönetim Kurulu Üyeleri Celal Gümüş, Burhan Teke ve Meral Bademcigil misafir etti. Erbaş, ziyaretleri ve tebrikleri için oda yönetimine teşekkür etti.
Ziyarette, Didim’in ekonomisi, ilçe ve ülke turizmi ile 2022 turizm sezonu değerlendirilerek, ören yerleri ve turizm tesisleri başta olmak üzere kent içi toplu ulaşım ve taksi hizmetleri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.
DİDİM HABERLERİ
17 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.