Didim Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız, “Dünya Didim’i seviyor” festivaline katkılarından dolayı Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret edip teşekkür plaketi takdim etti.
Didim’de ilk kez düzenlenen “Dünya Didim’i seviyor” projesine katkı sunan Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’u Didim Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız, makamında ziyaret etti. Ayyıldız’a ziyarette Aydın İl Göç İdaresi Müdürü Soner Koç eşlik etti. Ziyarette Vali Aksoy’a teşekkür plaketi takdim eden Ayyıldız, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.