Didim’de bulunan ve ‘İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı’ bulunmayan 4 beton santrali, Didim Belediyesi tarafından mühürlendi.
Didimlilerin refahı, güvenliği ve daha güzel bir kentte yaşaması için çalışmalarını sürdüren Didim Belediyesi, ilçede usulsüzlüğe geçit vermemeye devam ediyor.
Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ‘İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı’ bulunmadığı tespit edilen Didim’de ki 4 beton santrali, Didim Belediyesi tarafından inceleme altına alındı. Yürütülen çalışmalar kapsamında santraller, Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından mühürlendi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.