Didim Belediyesi, mahalle sakinlerinin istek ve talepleri doğrultusunda Mersindere Mahallesinde yol yapım ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor.
Didim Belediyesi ekipleri vatandaşların istek ve taleplerine göre belli bir program dahilinde yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Mersindere mahallesinde yol yapımı ve yenileme çalışmaları gerçekleştirdi. Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, belirlenen program dahilinde yaz döneminde halkın isteklerine göre yol yapım çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, kent genelinde her mahalleye eşit şekilde hizmet götürmeye çalıştıklarını dile getirdi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.