Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Küçüker ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette tesisleşme konusu ele alındı.
Geçtiğimiz hafta yapılan olağanüstü genel kurulda Didim Belediyespor Kulüp Başkanı seçilen Murat Küçüker, Başkan Yardımcısı Av. Sercan Saygın ve yönetim kurulu üyesi Evren Ermurat, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette kulüp ve şehirdeki projeler ile sportif planlamalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan Kulüp Başkanı Küçüker, “İl Müdürümüz, kulübümüze tesisleşme anlamında bize destek sözü verdi. Bu anlamda bizleri ağırlayan İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu’na ve Didim İlçe Spor Müdürümüz Ufuk Kurucu’ya ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu şekilde birleşirsek Didim Belediyespor Kulübü olarak yakın zamanda bir Alanyaspor, bir Bodrumspor gibi olabiliriz.” dedi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.