Didim Atatürk İlkokulu öğrencileri, çevre bilinci oluşturulması amacıyla Altınkum Plajı’nda mini bir çevre temizliği gerçekleştirdi.
Didim’de öğrencilere kıyı ve çevre temizliği bilici oluşturulması ve doğa sevgisinin aşılanması anlamında etkinlik düzenlendi. Öğrenciler Altınkum’da bir araya geldi. Atatürk ilkokulu 4. Sınıf öğrencilerinden oluşan yaklaşık 20 kişilik öğrenci grubu öğretmenleri nezdinden plajda çevre temizliği gerçekleştirdi. Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yardımcı olduğu etkinlikte öğrenciler plaja atılan sigara izmariti, naylon çöpler ve denizden çıkan atıkları topladı.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.