MHP Didim İlçe Başkanı Fikret Alkaya’nın istifası sonrası MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Didim İlçe Teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi.
MHP Didim İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıya MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Didim İlçe yöneticileri, Didim Ülkü Ocakları Başkanı Erkan Yüce, Didim Belediye Meclisi MHP’li Üyesi Mevlüt Kandil katıldı. Basına kapalı yapılan toplantı öncesinde konuşan MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Konu hakkında çok bilgi kirliliği var. Görevi bırakan Fikret başkanımız görevini layıkıyla yaptı. Bizim kendisinden istifası yönünde bir talebimiz olmadı. Kendisi ailevi sebeplerden dolayı, özellikle çocuğunun rahatsızlığından dolayı görevi bıraktı. İstişare yapmak üzere toplantımızı yapıyoruz. Önümüzdeki süreçte işleyişe genel merkezimiz karar verecek, bize de uygulamak düşecek” dedi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.