Didim İlçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Trafik timleri tarafından düzenlenen ROPS Seminerine çok sayıda traktör sürücüsü katıldı.
2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve Eylem Planı kapsamında Didim İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik timleri tarafından Akyeniköy mahallesinde traktör kazalarını önleme ve azaltmayı amaçlayan ROPS Demiri ve Reflektör konulu seminer düzenlendi. Seminer sonrası traktörlerle Karayolu Trafik Yönetmeliği 1 sayılı cetvelde belirtilen araçlarda bulundurulması gereken teçhizat Avrupa Ekonomik Komisyonu Regülasyonu onaylı ECE R 69 arka işaret levhası ve ECE R 65 flaşörlü uyarı lambası hediye edildi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.