Didim Ticaret Odası Yönetimi geçtiğimiz günlerde kutlanan Vergi Haftasını tebrik etmek üzere Didim Vergi Dairesi Müdürü Ali Cini’yi ziyaret etti.
Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla, Yönetim Kurulu Üyeleri Figen Cevrem Gürsoy, İsmet Kartal ve Burhan Teke, Müdür Cini ve tüm vergi dairesi çalışanlarının vergi haftasını kutladı. Ziyarette İlçe ve Ülke ekonomisi ile Üyelerin işlemleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinin bulunuldu.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.