İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener, beraberindeki İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ilçedeki odaları ziyaret etti.
İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener ve ilçe yönetimi, Didim’deki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu. Tezsezener, ziyaretler hakkında yaptığı açıklamada; “İlçe yöneticilerimizle birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası ve turizm derneğini ziyaret ederek, esnafımızın güncel durumu hakkında bilgiler aldık. Sektörel problemleri dinledik, çözüm önerilerimizi anlattık. Misafirperverlikleri için başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyorum” dedi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.