Aydın 1. Amatör Küme ekiplerinden Didimspor Kulübü yöneticileri, Didim Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan’ı ziyaret etti.
Didim Spor Kulübü Başkanı Deniz Polat, Kulüp yöneticileri Mehmet Çelik, Mustafa Teke ve Cezmi Arslan, Didim Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretle ilgili olarak Didimspor Kulübünden yapılan açıklamada, “Sayın Komutanımız ile Didim’de spor faaliyetlerinin gelişmesi ve bu alanda yapılacak çalışmalar hakkında değerli istişarelerde bulunduk. Sayın komutanımıza, misafirperverliği, ilgili ve sıcak yaklaşımı için teşekkür eder, ilçemiz ve ülkemiz için başarılı çalışmalarının devamını dileriz.” denildi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.