Didim Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla Didim Belediyesi Düğün Salonunda vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu. betkom
Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafelere uyularak gerçekleştirilen etkinliğe Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aşure etkinliği hakkında bilgi veren Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay; “Didim Belediyesi olarak bolluğun ve bereketin simgesi olan aşurelerimizi vatandaşlarımıza ikram ettik. Geleneksel hale gelen bu etkinliğe katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
DİDİM HABERLERİ
17 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.