Didim Belediye Baskanı A.Deniz Atabay, Didim Belediyesporlu futbolculara turnuvada başarılar diledi.
Antalya’da gerçekleşecek olan U13 yaş grupları özel turnuvasına katılan Didim Belediyesporlu futbolcuları uğurlamak ve başarılar dilemek için Didim Belediyespor Kulübü tesislerini ziyaret eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay tüm futbolculara betturkey başarı dileklerini iletti. Didim Belediyespor Kulübu Başkanı Bedri Altıntaş, alt yapı hocaları Mustafa Külle, Kasım Güneser ve Mehmet Özdemir önderliğine turnuvaya giden tüm futbolculara başarılar dileyen Başkan Atabay, “Bu turnuva sporcu kardeşlerimiz için büyük bir tecrübe olacak. Sporun ve sporcunun destekçisi olarak her zaman kardeşlerimizin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.
Kendilerini uğurlamak için Didim Belediyespor Kulübü tesislerini ziyaret eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a teşekkür eden futbolcular, turnuvadan en iyi sonucu alacaklarını belirttiler.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.