Ramazan ayında her gün 25 bin vatandaşa sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiren Aydın Büyükşehir Belediyesi, Didim’e bağlı Akbük, Efeler ve Hisar mahallelerinde vatandaşlara yemek dağıtımı yaptı.
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayında yaptığı iftar yemeği dağıtımı, Didim’de gerçekleştirildi. Her yıl İftar çadırları kurarak vatandaşlarla birlikte iftar geleneğini yaşatan Aydın Büyükşehir Belediyesi, bu yıl pandemi koşulları sebebiyle vakumlanmış hazır paketlerde hijyenik olarak vatandaşa iftar yemekleri ulaştırmaya devam ediyor. Didim’de ilk yemek dağıtımında 2 bin 500 kişiye yemek verilirken, aralıklarla gerçekleştirilecek yemek dağıtımı 9 gün süreyle belirli günlerde Didim’in çeşitli mahallelerinde devam ettirilecek.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Sosyal belediyecilik anlayışımız ile vatandaşlarımızla dayanışmamızı daima sürdüreceğiz” dedi. Vakumlanmış paketlerde yemeklerini alan vatandaşlar ise uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Mübarek Ramazan ayında Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na bizlere gösterdiği bu paylaşımı için teşekkür ediyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.