Didim’de yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte sahillerdeki hazırlıklara devam ediliyor.
Didim Belediyesi’nden sahillerdeki çalışmalarla ilgili olarak yapılan açıklamada; “Kumsallar temizlenerek vatandaşın daha iyi hizmet alması için gerekli çalışmalar yapılıyor. Altınkum sahillerinde ise sahillere iniş çıkış merdivenleriyle, engelli rampalarını yenileyerek elden geçiriyoruz. Yine Geçtiğimiz günlerde de Fevzipaşa mahallesi sahillerinde, Didim Yapı Kontrol Müdürlüğümüz tarafından, kanuna aykırı yapıların tespit ve yıkım çalışmaları yapılmış, sahil vatandaş lehine genişletilerek hizmete açılmıştı. Devam eden çalışmalarımız Capris otel önü dahil olmak üzere sürdürülecek” denildi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.