İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ı ziyaret etti.
Didim Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin’in yanı sıra İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener ve İlçe Yönetimi katıldı.
Güncel ve siyasi konuların konuşulduğu ziyarette, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin misafirperverliklerinden dolayı Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ve ekibine teşekkür etti.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.