Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla Didim Belediyesi’nde çalışan kadın personelleri unutmadı.
8 Mart Pazartesi gününün kadın personele idari tatil olmasından dolayı bugün mesainin ilk saatlerinde Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Didim Belediyesi ana hizmet binası ve dış birimlerde çalışan kadın personeli ziyaret etti.
Belediyede çalışan kadın personellerin Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü tek tek kutlayarak hediyeler takdim eden Başkan Atabay, tüm kadınlara emekleri için teşekkür etti.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.