Didim Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Görsel anlamda zengin bir kent bırakmak için kent genelinde park ve peyzaj çalışmalarını sürdüren Didim Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mahalle’de, 19 Mayıs Caddesi’nde, Efeler Mahallesi’nde çim kesimi ve temizliği, Çamlık Mahallesi’nde budama ve Akbük Mahallesi’nde yüksek budama çalışmalarına devam ediyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Ekiplerimiz kentin tüm mahallelerinde belirtilen program kapsamında çalışmalarına devam ediyor” ifadelerini kullandı.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
18 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.