Didim’de bir restoranda çıkan yangın, korku dolu anlar yaşattı. Yangın, itfaiye ekiplerince söndüldü.
Edinilen bilgiye göre, Efeler Mahallesi, Atatürk Bulvarı’nda bulunan bir restoranda bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. İçerisinde sanayi tüplerinin bulunduğu restorandaki yangını gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Didim İtfaiye Grup Amirliği ekipleri, öncelikle işyerindeki tüpleri dışarı çıkardı.
İşyerinin mutfak kısmında başlayan yangın, itfaiye ekiplerince büyümeden söndürürken, maddi hasar meydana geldi. Emniyet güçleri olayla ilgili soruşturma başlattı.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.