Didim Belediyesi tarafından düzenlenen “Hayatımın Şarkısı” konseri Didimliler tarafından ilgiyle karşılandı.
Didim Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerini Didimliler ile buluşturmaya devam ediyor. Didim Belediyesi tarafından Nefes Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği’nin katkıları ile düzenlenen “Hayatımın Şarkısı” konseri, Didim Ticaret Odası Aytaç Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde Didimliler ile buluştu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konsere Didim Belediyesi adına Didim Belediye Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu katıldı.
Türk sanat müziğinden klasik eserlerin seslendirildiği konserde izleyiciler ve sanatseverler unutulmaz anlar yaşadı. 30’dan fazla eserin seslendirildiği konserin sonunda izleyiciler, sanatçıları ayakta alkışlarken Didim Belediyesi Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu, Koro Şefi Sevinç Türker’e çiçek takdim etti.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.