Didim Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, Didim’de yaşayan şehit aileleri, gaziler ve yakınlarına Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verdi.
Didim Polis Moral Eğitim Merkezi’nde verilen iftar yemeğine Didim Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit ve eşi, İlçe Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, kurum amirleri ile siyasi parti ilçe temsilcileri katıldı. İftara katılan şehit aileleri, gaziler ve yakınlarını karşılayan Kaymakam Yiğit, davetlilerle tek tek ilgilendi. İlçe protokolü ayrı masalarda şehit aileleri ve gazilerle birlikte dua edip oruçlarını açtı.
Yemekte bir konuşma yapan Didim Kaymakamı Mustafa Yiğit, Ramazan ayı dolayısıyla Didim’de yaşayan şehit aileleri, gaziler ve yakınlarıyla her yıl Ramazan ayında iftar yemeğinde bir araya gelindiğini hatırlatarak, onlarla bir arada olmaktan her zaman mutluluk duyduklarını ifade etti.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.