Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yemekhanelerinde usta aşçılar tarafından hazırlanan yemeklerle kurulan bereketli iftar sofrası bu defa öğrenciler için kuruldu. Öğrencilerin yoğunlukla yaşadığı bölgede kurulan iftar sofrasına binlerce öğrenci konuk oldu.
Kendilerine özel olarak düzenlenen organizasyondan oldukça mutlu olduklarını belirten öğrenciler, kurulan iftar sofrası için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Ramazan ayında da gençlere unutmadı. Yaşanan ekonomik zorlukların karşısında daha fazla öğrenci ağırladıklarını belirten Başkan Çerçioğlu, “Yaşanan ekonomik zorluklar karşısında üniversiteli öğrencilerimizin yanındayız. İftar sofralarımızda bu yıl daha fazla öğrencimizi ağırladık. Öğrencilerimiz kendisini yalnız hissetmesin daima yanlarında olacağız.” dedi.
DİDİM HABERLERİ
17 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.