Aydın Valiliği, şehit yakınları ve gaziler için iftar düzenledi.
Efeler ilçesindeki bir düğün salonunda düzenlenen iftarda Kur’an-ı Kerim okundu, dua edildi. İftar öncesinde konuşan Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, ilk iftarda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Bu topraklarda özgürce yaşıyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz.” dedi.
İftar programına, AK Parti Aydın milletvekilleri Bekir Kuvvet Erim, Rıza Posacı, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da katıldı.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.