Aydın’da uzun yıllardır başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren itfaiye eri Cengiz Başboğar, Aydınlıları gururlandıracak bir başarıya imza attı. Başboğar, katıldığı 2022 Türkiye Vücut Geliştirme Fitnes Şampiyonası’nda Türkiye 2’ncisi oldu.
Aydın’da uzun yıllardır vücut geliştirme sporu ile uğraşan itfaiye eri Cengiz Başboğar ilk kez katıldığı profesyonel bir yarışmada başarıyı yakaladı. Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen 2022 Türkiye Vücut Geliştirme Fitnes Şampiyonası’nda 40-44 yaş kategorisi 80 kiloda yarışan Başboğar Türkiye 2’ncisi oldu. Aydın adına bu başarıya imza atan ilk kişi olan Başboğar, Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığının gurur kaynağı oldu.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.