Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Bursa Valisi iken Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Aydın Valiliği’ne atanan Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti.
Vali Yakup Canbolat’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, yeni görevinde kendilerine başarılar diledi. Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Başkan Atabay, “Aydın Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
18 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.