Didim Belediyesi’nin katkılarıyla Didim Türkü Grubu tarafından düzenlenen yaz konseri büyük beğeni topladı.
Didim Belediyesi tarafından kente kazandırılan Sanatın ve Kültürün Merkezi Didim Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen konsere Didim Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci, Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Sunuculuğunu Suna Çuhadar’ın yaptığı Şef Selahattin Aydın yönetimindeki Didim Türkü Grubu konserde ülkemizin farklı bölgelerine ait birbirinden güzel eserleri Didimliler için seslendirdi. Konserin sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci, Koro Şefi Selahattin Aydın’a çiçek takdim etti.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
19 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.