Didim Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla Akbük’te vatandaşlara aşure ikram etti.
Akbük Mahallesi’nde Liman alanında düzenlenen aşure ikramına Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim Belediyesi Başkan Yardımcıları E. Öznur Gündoğdu, Yusuf Deveci, Zeynel Şener, İbrahim Metin Başer, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Akbüklülerin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte, dev kazanlarda hazırlanan aşureler vatandaşlara ikram edildi.
DİDİM HABERLERİ
16 gün önceDİDİM HABERLERİ
19 gün önceEGE
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
20 gün önceFOTO GALERİ
20 gün önceDİDİM HABERLERİ
21 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.